BLACK FRIDAY - PROMOCJA 50%
Kurs online dla menadżerów

Angażujące przywództwo

szybkie rozwiązania i narzędzia dla zapracowanych liderów

Podczas kursu dowiesz się, jak zwiększać zaangażowanie w zespole, by łatwiej zarządzać ludźmi, odzyskać czas i zmniejszyć menadżerski stres.

Otrzymasz konkretne wskazówki i narzędzia opracowane na podstawie mojego 15 letniego doświadczenia.

Wiem, że liczy się dla Ciebie czas i działanie – dlatego możesz wdrażać je po każdej ukończonej lekcji i obserwować szybkie efekty.

Ile zyskasz, mając zaangażowany zespół?

Spadek zaangażowania to problem, z którym mierzył się w swojej karierze niemal każdy lider. 

Niskie zaangażowanie to mniejsza motywacja do pracy, spadek efektywności oraz jakości współpracy. 

Pracownicy zaczynają chorować, zwiększa się rotacja, ludzie odchodzą, a Ty musisz poszukać i wdrożyć nowych specjalistów. 

Natomiast, jeśli zadbasz o wysoki poziom zaangażowania w zespole, będzie Ci dużo łatwiej zarządzać i prowadzić zespół do celu, a jednocześnie masz szansę na: 

*dane z Instytutu Gallupa dotyczące wyników biznesowych firm o wysokim poziomie zaangażowania.

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

Pakiet "Angażujące Przywództwo" to:

Kurs online
Bonusowe nagrania
Grupa wsparcia na Facebooku
Pakiet ebooków menadżerskich*
Profesjonalny test osobowości*

Razem tworzy pakiet szybkich i prostych do wdrożenia rozwiązań.

* w wersji rozszerzonej

Kurs online:

Dodatkowe bonusowe nagrania:

Zamknięta grupa menadżerska na Facebooku

Pakiet najlepszych ebooków menadżerskich (dostępne w pakiecie rozszerzonym)

Profesjonalny test osobowości
(dostępny w pakiecie rozszerzonym)

Poznasz model budowania zaangażowania w cyklu pracownika
oraz model angażującego przywództwa

 • Model budowania zaangażowania w cyklu pracownika w organizacji (Employee Lifecycle Model): od budowania wizerunku firmy, lidera i zespołu przez rekrutację, zatrudnienie, witanie, wdrożenie, dalszy rozwój, opiekę, utrzymanie pracownika aż do rozstania, a nawet później – ciągłe budowanie zaangażowania.
 • Model angażującego przywództwa stworzony dzięki pracy z menadżerami oraz oparty na bazie wieloletniego audytowania kultury organizacyjnej najlepszych firm w Polsce

dzięki tej wiedzy dowiesz się, co robić na każdym etapie współpracy z pracownikiem, aby zwiększyć zaangażowanie w zespole. 

Dlaczego warto dołączyć?

Dostaniesz sprawdzone narzędzia do wykorzystania na każdym etapie zatrudnienia pracownika, od rekrutacji, przez rozwój, po rozstanie.​

Otrzymasz m.in.:

Autorka i prowadząca programy rozwojowe:

Katarzyna Dąbrowska – mentorka, coach, menedżerka i autorka książek dla menedżerów z serii “Sukces Lidera”.

Współpracuje z menedżerami przy rozwijaniu angażującego przywództwa i budowaniu zaangażowania w ich zespołach. 

Wspiera menedżerów w sesjach 1:1 i programach rozwojowych.  

Przez lata pracowała  przeprowadzając audyty kultury organizacyjnej i metod zarządzania ludźmi w najlepszych firmach w Polsce oraz doradzając ich Zarządom.

Pracowała jako mentorka, coach, ekspertka HR czy szefowa rozwoju w jednej z największych miedzynarodowych korporacji.

Wszystkie treści i ćwiczenia w tym kursie oparte są na jej wieloletnim doświadczeniu wspierania menedżerów oraz na jej własnych doświadczeniach menedżerskich: w dużych korporacjach, w małych firmach rodzinnych, w firmach konsultingowych i w organizacjach pozarządowych.

To właśnie tę wiedzę będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie, w swoim zespole, a dotychczas Katarzyna dzieliła się nią m.in.:

 • podczas spotkań w ramach „Biznes Lunch” Pawła Blajera w TVN CNBC Biznes

 • na kilku edycjach Kongres Kadry – największej HRowej konferencji w Polsce

 • w licznych webinarach i na szkoleniach menedżerskich.

W zakresie budowania i mierzenia zaangażowania pracowników doradzała zarządom i współpracowała m.in. z takimi firmami jak:

B3 Consulting Poland, Ipsen, DHL, Microsoft, SAS Institute, SC Johnson, Dr Eris, Ochnik, Sabre, Eli Lilly, Oriflame, Instytut Nafty i Gazu, Novartis i wielu innym.

Jest autorką książek i ebooków o rozwijaniu angażującego przywództwa oraz budowania zaangażowania w zespole. Na co dzień prowadzi z tego obszaru warsztaty w firmach, programy rozwojowe, konsultacje i wyzwania.

Co inni cenią we współpracy ze mną?

Polecam kurs "Angażujące przywództwo! Jest on pigułką dobrych praktyk i wskazówek dla każdego młodego managera, dla każdego kto czuje, że jeszcze nie wie wszystkiego. Podoba mi się formuła krótkich lekcji i zadań do odrobienia oraz energia prowadzącej na filmach
Alicja Okoniewska
Manager i praktyk sprzedaży w branży finansowej
Pierwsza mysł - niedosyt. Czyli rozbudza ochotę na kolejne lekcje / krótkie filmiki z bardzo konkretną informacją i "tips&tricks" jak angażować zespół. Podobało mi się że są dołączane dodatkowe materiały/załączniki żeby pogłębić wiedzę / użyć później jako przypominajkę materiału. Forma przekazu - bardzo klarowny i przystępny język, niektóre rady są naprawdę odkrywcze, lub o których wcześniej nie pomyślałabym (np. wysłanie kartki do przyszłego członka zespołu; uroczyste przywitanie w biurze, itd).
Joanna Zapolska
Senior Finance Manager
Bardzo podoba mi się formuła kursu, w którym są krótkie (najczęściej 3-4 minutowe) filmiki i materiały do pobrania. Jako Menedżer i Rekruter, znalazłam w kursie bardzo przysatne treści, które są znaczące w pozyskiwaniu kandydatów i komunikacji z przyszlym pracownikiem, a niestety wielu menedżerów nie stosuje ich w praktyce. Dodatkowo do kursu dołączone są praktyczne narzędzia (w pdf, wodę i Excel), które będą pomocne we wdrażaniu pozyskanej wiedzy z kursu. Polecam wszystkim zabieganym menedżerom, którzy nie mają czasu na długie szkolenia - znajdziecie tu samą esencję angażującego przywództwa!
Anna Czurak
Menedżerka Działu Rekrutacji Manager
Kurs „Angażujące przywództwo” to bardzo wartościowy zestaw praktycznych wskazówek, porad, gotowych rozwiązań, co więcej - ciekawych narzędzi do stosowania, do wykorzystania nie tylko w biznesie, ale też w administracji publicznej. Dla mnie szczególnie cenny moduł dotyczący rozwoju pracownika, który podkreśla wagę relacji i budowania wzajemnego zaufania. Pani Katarzyna bardzo inspirująco, w przyjazny sposób, dzieląc się swoją olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, przeprowadza nas klarownie przez kolejne etapy budowania zaangażowania pracowników. Polecam!
Iwona Markešić
Dyrektor jednostki samorządowej
W kursie przede wszystkim zainteresowała mnie droga do angażowania innych, zdałam sobie sprawę, że wszystko zaczyna się ode mnie samej, kurs uświadomił mi, że zaangażowanie buduje się od samego początku zatrudnienia pracownika i jest to droga. Cieszę się, ze trafiłam na ten kurs:
Anna Wiaderna
Project Management Office
Cieszę się, że wiele rzeczy sobie odświeżyłam i jednocześnie na wiele zwróciłaś moją uwagę. np.: chwalenie się zespołem na forum, rozwój, nie tylko przez szkolenia. Twoje pozytywne nastawienie i ten uśmiech, miło i angażująco słuchało się Twojego kursu
Paulina Kubicka
Kierownik ds. sieci medycznej i akcji profilaktycznych
Days
Hours
Minutes
Seconds

Wybierz swój pakiet

Pakiet podstawowy

899
 • Roczny dostęp do kursu online
 • 3 nagrania bonusowe
 • Zamknięta grupa menadżerska na Facebooku

Pakiet rozszerzony

1749
 • Roczny dostęp do kursu online
 • 3 nagrania bonusowe
 • Zamknięta grupa menadżerska na Facebooku
 • Pakiet ebooków Lidera
 • Test osobowości lidera
 • Sesja Q&A, na której odpowiem na zgłaszane pytania
Bestsleller

Pakiet VIP

3349
 • Roczny dostęp do kursu online
 • 3 nagrania bonusowe
 • Zamknięta grupa menadżerska na Facebooku
 • Pakiet ebooków Lidera
 • Test osobowości lidera
 • Sesja Q&A, na której odpowiem na zgłaszane pytania
 • 2 sesje konsultacji indywidualnych o wartości 1600zł!

Polityka prywatności Regulamin sklepu

All Rights Reserved 2021 © Copyright Active Coaching Katarzyna Dąbrowska