Webinar Landing Page
Bezpłatne szkolenie - data

Temat webinaru

podtytuł - rozwinięcie problemu

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Pokażę Ci jak stać się  liderem, jakim  pragniesz być!

Zrzut ekranu 2022-10-12 o 08.33.02 – ze zmianami

Szkolenie odbędzie się data

Days
Hours
Minutes
Seconds
jak łatwiej zarządzać ludźmi

Biorąc udział w szkoleniu:

Prowadząca szkolenie

Katarzyna Dąbrowska – mentorka, coach, menedżerka i autorka książek dla menedżerów z serii “Sukces Lidera”.

Katarzyna Dąbrowska współpracuje z menedżerami przy rozwijaniu angażującego przywództwa i zwiększania zaangażowania w zespołach. 

Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym i zawodowym jako trenerka, coach, ekspertka HR czy szefowa rozwoju w międzynarodowej korporacji.

Wszystkie treści, którymi się dzieli, oparte są na  wieloletnim doświadczeniu Katarzyny we wspieraniu menedżerów oraz na jej własnych doświadczeniach menedżerskich: w dużych korporacjach, w małych firmach rodzinnych, w firmach konsultingowych i w organizacjach pozarządowych.

Katarzyna Dąbrowska

Co inni cenią we współpracy ze mną?

Gorąco polecam współpracę z Kasią, jej optymizm zaraża a wytrwałość jest godna pozazdroszczenia. Kasia bardzo chętnie dzieli się wiedzą i jest głęboko zaangażowana we współpracę. To co jednak zaskoczyło mnie najbardziej: nawet po zakończonej współpracy bardzo mocno wspiera w osiąganiu wyznaczonych celach.
Ewelina Pelowska
właścicielka HOMEit! by Pelowska, Bestate Sp z o.o.
Sesje z Kasią pomogły mi zrozumieć kim jestem zawodowo. Jakie mam mocne strony i co najważniejsze, że moja jak mi się wydawało dość wymagająca osobowość to moja siła i przewaga! Nie ma więc uzasadnienia by zmieniać siebie tylko pielęgnować i wzmacniać to co jest moim atutem. Dla mnie było to mega odkrywcze i dodało mi skrzydeł. Klimat jaki tworzy Kasia w trakcie spotkań bardzo sprzyja otwartości i braku skrępowania. Kasia umie słuchać, jest przy tym pełna empatii i ciepła.
Marta Ślendak
Dyrektor Zarządzający, DDOB
Pierwszy raz korzystałam z cudownego szkolenia organizowanego przez Kasię wiele lat temu. Nie tylko dowiedziałam się ciekawych rzeczy o sobie, ale także poznałam wyjątkowe osoby, z którymi łączy mnie przyjaźń do dziś. Potem były szkolenia zawodowe i tu także zawsze czułam, że Kasia wie co mówi a nie mówi co wie. Podziwiam jej umiejętność pointowania dokładnie w cel oraz łatwość przedstawienia "drugiej strony" zagadnienia. Serdecznie polecam!
Sylwia Bryzek
General Manager
Pani Katarzyna prezentowała wyniki badania zaangażowania managerom w naszej firmie. Posiada bardzo rozległą wiedzę, jest świetnym mówcą, wspaniale nawiązującym kontakt, potrafi udzielić fantastycznych wskazówek rozwojowych, z bardzo dużą życzliwością i skupieniem na potrzebach rozmówcy.
Aleksandra Korycka
Senior HR Business Partner at SAS

Co otrzymasz podczas szkolenia?

EBOOK wizualizacja 2

Tak, chcę wziąć udział w szkoleniu!

Termin: data i godzina

.

Polityka prywatności Regulamin sklepu

All Rights Reserved 2023 © Copyright Active Coaching Katarzyna Dąbrowska